Zarfın Türkİye’dekİ Adı

 

Sadece evrak mı taşıyorsunuz? Peki ya firma imajınız!

Her gün, çeşitli amaçlarla milyonlarca posta gönderimi yapılıyor. Bu yoğun gönderi trafiğinde firmanızı zarfınız ile farklılaştırmak istemez misiniz? Size özel hazırlanan ürünler ile firma imajınızı zarfınıza yansıtabilir, müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın dikkatini kolayca çekebilirsiniz.

 

Zengin ürün yelpazesi

Umur Basım olarak, 1988 yılından günümüze uzanan yolculuğumuz boyunca, gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmenin yanı sıra hizmet kalitemizi de hep bir adım ileri taşıdık. Bugün, 8 farklı ürün grubunu tek çatı altında, kaliteli hizmet güvencesiyle müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Zarf alanında yapmış olduğumuz yatırımlara ek olarak; güçlü markası, zengin ürün çeşitliliği ve makine parkuru ile Türkiye’nin ilk zarf üreticisi Oyal Zarf’ı bünyemize katarak üretimimize büyük bir ivme kazandırdık. Oyal’in bilgi birikimini Umur’un gelişmiş makine parkuru ve yaygın satış ağı ile birleştirdik. Bugün, bu birleşmeden doğan güçle her renk, ebat, çeşit ve özellikte zarflar üretiyoruz.

 

Grafik tasarım desteği

Uzman grafik tasarım ekibimizle size özel tasarımlar geliştirerek marka imajınızı zarfınıza yansıtıyoruz. Mesajınızı müşterilerinize doğrudan iletebileceğiniz, firmanıza özel tasarlanan zarfları yüksek baskı kalitesiyle üretiliyoruz. İstenildiği takdirde, dijital prova hizmeti de sunuyoruz.

 

Yaygın satış ağı

81 ile yayılmış satış ağımız ve deneyimli personelimizle Türkiye’nin neresinde olursanız olun Oyal zarflar hizmetinizde.